Lapkričio 9-10 dienomis Šiaulių S.Sondeckio menų gimnazijoje vyko jau XII akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“, sukvietęs jaunuosius akordeonistus iš įvairių šalių. Tikra akordeono muzikos šventė kvietė muzikuoti, dalintis įspūdžiais ir semtis naujos patirties. Vievio meno mokyklos akordeonistai taip pat sudalyvavo šiame gražiame akordeono muzikos renginyje. Džiugu, kad ir vėl jaunuosius muzikantus lydėjo sėkmė. Jauniausiųjų dalyvių kategorijoje Eiva Pamarnackaitė ir Evita Vaitkevičiūtė buvo apdovanotos I vietos diplomais. Nuo jų neatsiliko ir Deivido bei Gustės duetas. Profesionaliai ir įtaigiai atlikę programą, ansamblių kategorijoje iki 14 metų vieviečiai taip pat pelnė I pirmos vietos apdovanojimus. Sveikiname mūsų mokyklos akordeonistus!