Prasidėjo trečioji nuotolinio ugdymo savaitė. Dėkojame mokytojams už darbą sudėtingu laiku organizuojant nuotolinį ugdymą, mokiniams – už pastangas ir norą ugdytis, tėvams – už savo vaikų palaikymą ir pagalbą jiems. Labai džiaugiamės gaudami teigiamus tėvų ir mokinių atsiliepimus.

Rekomenduojame tėvams ir mokytojams peržiūrėti informaciją

www.draugiskasinternetas.lt

                                                                      Vievio meno mokyklos vadovai

Šiuo sudėtingu mums visiems laikotarpiu nuoširdžiai dėkojame Jums už bendradarbiavimą, supratingumą ir kantrybę, susiduriant su naujais gyvenimo iššūkiais.

Jau praėjo pirmoji nuotolinio ugdymo savaitė. Suprantame, kad pradžia visada būna sudėtinga, tačiau Jūsų asmeninė pagalba vaikui, išradingumas, kantrybė ir supratingumas suteikia stimulą tobulėti ne tik vaikams, bet ir mokytojams. Todėl prašome ir toliau palaikyti glaudesnį ryšį su savo vaikų mokytojais, reguliariai tikrinti savo el. paštą, sekti naujienas ir naujas užduotis.

Dėkojame kiekvienai mamai ir tėčiui, kurie kiekvieną dieną padeda savo vaikams įveikti nuotolinio mokymosi sunkumus. Mokytojai ir toliau tęs savo darbą, o permainos mums padės įsisavinti naujas informacines technologijas bei tapti geresniais ir kantresniais.

Vievio meno mokyklos vadovai

Nuo 2020 m. kovo 30 d. pradėjome ugdyti mokinius nuotoliniu būdu. 
Nuotolinis ugdymas –  tai mokymosi forma, kai mokinys nepalaiko betarpiško kontakto su mokytoju. Bendravimas ir bendradarbiavimas vyksta informacinių komunikacinių technologijų (IKT) priemonėmis virtualioje mokymosi aplinkoje.
Tėvų prašome pasirūpinti veikiančia įranga (kompiuteriu, telefonu, interneto ryšiu ir kt.), užtikrinti saugią ir pritaikytą  mokymuisi aplinką (darbo vieta, nėra išorės trukdžių), prisijungimą prie mokymosi platformos, prižiūrėti vaikų mokymosi režimą.
Nuotolinis mokymas organizuojamas vedant vaizdo pamokas, konsultuojant telefonu, bendraujant Skype, FB, susirašinėjant el. pašte, Messenger, Viber ir kt. Vaizdo pamokų metu svarbu laikytis etiketo taisyklių (nevalgyti, nevaikščioti, netriukšmauti…).
Nuotolinio ugdymo laiku pamokos vyks kiekvieną dieną pagal įprastą pamokų tvarkaraštį. Tėvų prašome užtikrinti, kad vaikai laikytųsi pamokų ir pertraukų laiko. Esant nuotolinei pamokai prisijungti 5-10 min. anksčiau. Prašome prisijungti ir nuolat tikrinti el. paštą. Jei turite problemų, nevyksta pamokos, negaunate užduočių, susisiekite su konsultacinės grupės nariu arba direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Savarankiškas mokymasis vyks sutartu patogiu laiku konsultuojantis su mokytojais el. paštu, telefonu ar kitais būdais. Tėvų prašome užtikrinti, kad vaikai savarankiškai atliktų užduotis, kurios bus pateiktos el. paštu.
Grįžtamajam ryšiui kai kuriuos atliktus darbus reikės fotografuoti, filmuoti ir atsiųsti į elektroninį paštą, Messenger, Viber ar kitur… Atliktus dailės darbus reikia išsaugoti.
Informaciją teiksime mokyklos tinklapyje http://www.vmm.elektrenai.lm.lt/
Prašome Jūsų palaikymo ir supratingumo. Mes mokomės kartu su Jumis. Toliau ieškosime veiksmingų būdų nuotoliniam ugdymui.

Kilus neaiškumams, susisiekite su mokytojais, konsultacijas teikiančios darbo grupės nariais 

Kreiptis darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 11.00 val.

Konsultacijas teikiančios darbo grupės nariai:

  • Darbo grupės vadovė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė, tel. Nr. 8 682 45066
  • Styginių instrumentų, dainavimo metodinės grupės pirmininkas Veslav Sobieski, tel. Nr. 8 673 93512
  • Akordeono, pučiamųjų instrumentų ir teorijos metodinės grupės pirmininkė Sigutė Minkevičė, tel. Nr. 8 613 20410
  • Dailės metodinės grupės pirmininkas Augenis Kasputis, tel. Nr. 8 682 45067
  • Fortepijono metodinės grupės pirmininkė Liauda Vaitkūnaitė, tel. Nr. 8 682 70163
  • Kompiuterinės technikos, kompiuterių programų klausimais mokytojas Linas Ivanauskas, tel. Nr.  8 625 42029
  • Duomenų apsaugos klausimais specialistė Indrė Kuizinienė, tel. Nr. 8 659 51607
http://vilniausppt.lt/2020/03/23/ugdymasis-nuotoliniu-budu/

Rekomendacijos mokytojams, tėveliams

https://sites.google.com/itc.smm.lt/nuotolinis/metodin%C4%97-med%C5%BEiaga/dokumentai?fbclid=IwAR2unZFu2wpnRhNci1FOWGvM-9RfFugouRjML3HIDft5abfA4rygg4s8IQ0)

http://www.vmm.elektrenai.lm.lt/wp-content/uploads/2020/04/Priemonių-ir-veiksmų-planas-patvirtinus-COVID-19.pdf