Lapkričio 25 d. Šiauliuose skambėjo akordeono garsai. Tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas „Linksmasis akordeonas“ mieste ir apskrityje buvo rengiamas jau vienuoliktąjį kartą. Šiame įvairiapusiškame renginyje tradiciškai dalyvavo ir Vievio meno mokyklos akordeonistai: Gustė Tumasonytė ir Deividas Sajieta (mokytoja S. Gervienė). Jaunieji muzikantai ne tik puikiai leido laiką su kitais renginio dalyviais, dalijosi įspūdžiais, klausėsi vieni kitų pasirodymų, bet ir sėkmingai pasirodė festivalio-konkurso perklausoje. Deividas Sajieta atlikėjų kategorijoje laimėjo I laipsnio diplomą, Gustės ir Deivido duetas jaunesniųjų ansamblių kategorijoje taip pat buvo apdovanotas I laipsnio diplomu.

Akordeono mokytoja metodininkė Sigutė Gervienė