Kovo 13 d. Vievio meno mokykloje vyko festivalis-konkursas „Laisvės šokis”, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai Kovo-11ajai paminėti. Visas būrys Vievio meno mokyklos jaunųjų muzikantų, ne tik džiugino klausytojus  atliekama šokių muzika, bet ir varžėsi tarpusavyje. Visų pasirodymus atidžiai stebėjo ir vertino mokyklos mokytojų komisija. Scenoje skambėjo gražiausia smuiko, fortepijono, akordeono, gitaros, kanklių, fleitos ir saksofono šokių muzika. Labai džiugu, kad net 12 jaunųjų muzikantų tapo laureatais, o 7 – diplomantais.

Festivalio-konkurso „Laisvės šokis” nugalėtojai ir jų mokytojai:

Laureatai – Adomas Diatlovas (mokyt. Armis Mangirdas), Miglė Marija Važnevičiūtė (mokyt. Violeta Sotnikovienė), Diana Kondrašova (mokyt. Gražina Petrauskaitė), Meida Bartusevičiūtė (mokyt. Irena Jasaitienė), Simona Zagorskaitė (mokyt. Asta Karpičienė), Gustė Tumasonytė (mokyt. Sigutė Gervienė), Dainius Steponavičius (mokyt. Pavelas Biriukovas), Ieva Sužiedėlytė (mokyt. Birutė Giraitytė), Eglė Davidavičiūtė (mokyt. Gražina Petrauskaitė), Liepa Markevičiūtė (mokyt. Vaiva Klovaitė), Airė Kulbickaitė (mokyt. Vaiva Klovaitė), Audrius Sabaitis (mokyt. Virginijus Skudas).

Diplomantai – Rūta Marija Papiliauskaitė (mokyt. Armis Mangirdas), Gabija Kazlauskaitė (mokyt. Liauda Vaitkūnaitė), Saulė Buikutė (mokyt. Živilė Girdžiūtė), Mindaugas Veršila (mokyt. Sigutė Gervienė), Ieva Gliaudelytė (mokyt. Denisas Murašovas), Austėja Špetaitė (mokyt. Virginijus Skudas), Roberta Gumbytė (mokyt. Virginijus Skudas).

Akordeono mokytoja metodininkė S. Gervienė