Džiugu, kad Vievio meno mokyklos  mokiniai dalyvavo  Tarptautiniame Kalėdinio atviruko konkurse, kurį suorganizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Dailės mokytojų asociacija. Konkursui buvo atsiųsta 749 atvirukai iš daugybės Lietuvos mokyklų, taip pat Latvijos ir Rusijos. Darbų vertinimo komisija iš trijų amžiaus grupių  atrinko po 35 kūrinius. Iš jų – dar po 5 pačius gražiausius atvirukus. 15 darbų autoriai apdovanoti laureatų diplomais. Tarp jų ir Vievio meno mokyklos mokinė  Jurgita Radkevičiūtė (mokytoja Violeta Debesienė). Džiugu, kad šių metų gruodžio 19 d. visi laureatai buvo pakviesti į apdovanojimų renginį LR Seime. Nugalėtojus ir jų mokytojus pasveikino Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė. Nugalėtoja  Jurgita Radkevičiūtė džiaugėsi laureato diplomu, padėka  ir dovanomis.

Parodoje eksponuojama šimtas atvirukų. Ekspozicijoje yra septynių Vievio meno mokyklos mokinių atvirukai: Mildos Perednytės (6 m.), Danieliaus Žilinsko (7 m.), Emilės Sabaliauskaitės (5 m.), Ados Visockaitės (6 m.), Estelos Kaušikaitės (6 m.), Gordijaus Gervės (7 m.), Dovilės Jakonytės (8 m). Šiems mokiniams konkursui pasiruošti padėjo mokytoja Daina Daubarienė.

Dailės mokytoja metodininkė Violeta Debesienė