2017 m. vasario 25 dieną Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje įvyko respublikinis kamerinių ansamblių festivalis „Muzikuokime drauge“ 2017.

Sėkmingai scenoje atliko parengtą programą šie Vievio meno mokyklos kameriniai duetai: smuikininkas Antanas Arlauskas ir pianistė Meda Jovaišaitė (mokyt. Vaiva Klovaitė ir Irena Jasaitienė), fleitistas Aistis Jodka ir pianistė Miglė Marija Važnevičiūtė (mokyt. Armis Mangirdas ir Violeta Sotnikovienė), akordeonistė Evita Vaitkevičiūtė ir pianistė Saulė Buikutė (mokyt. Sigutė Gervienė ir Živilė Girdžiūtė), akordeonistas Deividas Stravinskas ir pianistė Ugnė Diatlovaitė (mokyt. Sigutė Gervienė ir Asta Karpičienė). Visi ansambliai buvo apdovanoti Diplomanto Diplomais.

Fortepijono mokytoja metodininkė Violeta Sotnikovienė

Muzikuokime drauge