Vievio meno mokyklos mokiniai iliustravo kompozitoriaus, berniukų ir jaunuolių choro “Ąžuoliukas“ meno vadovo, LMTA profesoriaus Vytauto Miškinio knygą „Padainuosim pasakėlę“. Taip tęsiami bendradarbiavimo ir partnerystės ryšiai su Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla. Balandžio 7 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos centriniuose rūmuose, J.Karoso salėje vykusiame seminare buvo pristatytas 15 dainelių rinkinys „Padainuosim pasakėlę“. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos jaunučių choras atliko keletą dainelių iš rinkinio. Kompozitorius Vytautas Miškinis pasakojo apie rinkinį ir kūrybos vaikams problematiką, dėkojo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos direktorei Aušrai Šikšnelienei, Vievio meno mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Adelei Kasputienei ir mokytojui metodininkui Augeniui Kaspučiui už pagalbą, paramą leidžiant knygą, o Vievio jauniesiems dailininkams už puikias iliustracijas. Kompozitorius kiekvienam mokiniui padovanojo po knygą su užrašytais linkėjimais ir padėką už lietuviškos muzikos puoselėjimą ir prasmingą dalyvavimą projekte.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė

[gview file=”http://www.vmm.elektrenai.lm.lt/wp-content/uploads/2017/04/Natų-knygos-viršelis.pdf”]