Savivaldybės dailės metodinio būrelio pirmininkas, dailės mokytojas metodininkas Augenis Kasputis organizavo savivaldybės mokinių piešinių konkursą „Lietuviško žodžio kelias“. Konkursas skirtas 2017 –  lietuvių kalbos ir kultūros metams. Balandžio 10 d. vertinimo komisija, sudaryta iš Trakų ir Elektrėnų sav. mokytojų (Pirmininkė – Renata Mečkovskienė, Trakų meno mokyklos dailės vyr. mokytoja. Nariai: Asta Barauskienė, Vievio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Eglė Matonienė, Semeliškių gimnazijos dailės mokytoja metodininkė, Gitana Mataitienė, Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytoja), atrinko 15 geriausių konkursui pristatytų darbų, tarp jų pateko ir Vievio meno mokyklos mokinių darbai. Pirmoje grupėje laureatais tapo Lukrecija Malinovskytė (mokyt. Daina Daubarienė), Sandra Kuncevičiūtė ir Jonas Jankaitis (mokyt. Dalia Kobelevienė). Antroje amžiaus grupėje – Gabrielė Venskutonytė, Raminta Sabonytė, Vakarė Karpičiūtė, Evelina Kinderevičiūtė (mokyt. Augenis Kasputis), trečioje grupėje laureatu tapo Darius Grinevičius (mokyt. Augenis Kasputis).

Sveikinu mokinius ir jų mokytojus pasiekus puikių rezultatų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adelė Kasputienė