Balandžio 12 d. vyko dailės metodinė diena „Dailės ugdymas: tendencijos, patirtys ir kryptys“. Dailės pradinio ugdymo erdvinės raiškos užduotis pristatė mokytoja Daina Daubarienė, metodinį pranešimą „Projektas „Lietuviško žodžio kelias““ skaitė mokytojas metodininkas Augenis Kasputis, metodinį pranešimą „Keramikos menas“ skaitė mokytoja ekspertė Adelė Kasputienė. Dailės metodinėje dienoje dalyvavo dailės ir technologijų mokytojai iš Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos ir „Ąžuolyno“ progimnazijos, Vievio meno mokyklos. Po pranešimų dalyviai buvo supažindinti su ugdymo aplinkomis, naudojama įranga, vyko aptarimas, diskusijos.

Balandžio 13 dieną – muzikos metodinė diena „Muzikinio ugdymo aktualijos“. 5 muzikos mokytojai dalinosi gerąja patirtimi su Elektrėnų ir Vievio meno mokyklų muzikos mokytojais. Atvirą pamoką „Muzikos išraiškos priemonių sampratos formavimas fortepijono pamokoje“ vedė mokytoja metodininkė Violeta Sotnikovienė. Metodinį pranešimą „Projektas „Muzikinė pasaka““ skaitė vyr. mokytoja Liauda Vaitkūnaitė. Metodinį pranešimą „Scenofobija“ skaitė mokytoja metodininkė Sigutė Gervienė. Atvirą pamoką „Gitaros kūrinio mokymosi procesas“ pravedė mokytojas Pavelas Biriukovas. Kompozitorės Lindos Niamath fortepijoninių pjesių leidinius pristatė vyr. mokytoja Asta Karpičienė ir mokytoja Edita Šukienė. Pranešimai ir pamokos buvo aptartos, lektoriai atsakė į klausimus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, metodinių dienų organizatorė Adelė Kasputienė

Dailės metodinė diena: