2017 m. kovo 4 dieną į Vilniaus Lyros muzikos mokyklą rinkosi jaunieji pianistai iš visos Lietuvos. Konkurso  metu buvo privaloma atlikti du skirtingo charakterio lietuvių bei užsienio kompozitorių kūrinius. Jaunuosius fortepijono muzikos atlikėjus vertino komisija: Aidas Puodžiukas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorius, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas metodininkas; Romualdas Lukošius, Vilniaus muzikos mokyklos Lyra mokytojas ekspertas; Sunigilda Smolskienė, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja ekspertė.

Vievio meno mokyklos jaunoji pianistė Miglė Marija Važnevičiūtė (mokyt. Violeta Sotnikovienė) puikiai atliko parengtą programą ir buvo apdovanota Jauniausiojo dalyvio Diplomu, Laureato Diplomu bei specialiais prizais.

Fortepijono mokytoja metodininkė Violeta Sotnikovienė

sypsenele 2017